Migam.pl

Podstawowe informacje

Nazwa:
Migam.pl
Branża:
Edukacja i Nowe Technologie
Siedziba:
ul. Czapli 27, 02-781 Warszawa
Kontakt:
biuro@migam.pl, +48 600 069 128
Strona WWW:
http://www.migam.pl, www.kinectranslator.com

Kilka słów o firmie:

Migam.pl działa już ponad 4 lata. Od samego początku zajęliśmy się tematyką komunikacji pomiędzy osobami słyszącymi i Głuchymi. Zaczęliśmy od stworzenia bezpłatnego słownika języka migowego. Obecnie Migam.pl przekształciło się w projekt badawczy dotyczący stworzenia automatycznego tłumacza języka migowego. Mamy nawiązane kontakty z partnerami z Indii, USA, Japonią, Kolumbią i Ukrainą. Sukcesywnie rozszerzamy skalę naszej działalności na inne kraje świata. Zajmujemy się tłumaczeniem na język migowy: programów telewizyjnych, stron internetowych, materiałów edukacyjnych, posiadamy usługę tłumacza języka migowego on-line.

CSR dla Miejsca pracy

Firma dba mocno o CSR wewnątrz firmy. Posiadamy mocno różnorodny zespół, który różni się wyznaniami religijnymi, wiekiem, kompetencjami oraz doświadczeniem i niepełnosprawnościami. W firmie wszyscy pracownicy maja taką samą wartość głosu podczas wszelkich dyskusji i narad dotyczących działalności firmy. Dodatkowo w imieniu osób niesłyszących dzwonimy tam gdzie oni chcą.

CSR dla Biznesu

Pomagamy firmom stać się bardziej przyjazną dla osób Głuchych. Zachęcamy firmy, żeby się otworzyły na osoby Głuche, dajemy im dedykowane dla Głuchych klientów, rozwiązania. Uświadamiamy im jakie są obowiązujące regulacje prawne w zakresie osób Głuchych, aby firmy były dostosowane do tych regulacji.