Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.

Podstawowe informacje

Nazwa:
Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o.
Branża:
Farmacja
Siedziba:
ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa
Kontakt:
teva.polska@teva.pl, tel: +48 22 345 93 00
Strona WWW:
http://www.teva.pl
Liczba pracowników:
1500

Kilka słów o firmie:

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE: TEVA) jest wiodącą, globalną firmą farmaceutyczną, której celem jest zwiększanie dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej poprzez rozwój, produkcję oraz sprzedaż leków generycznych oferowanych po przystępnych cenach, jak również innowacyjnych i specjalistycznych produktów farmaceutycznych i substancji czynnych leków.

CSR dla Miejsca pracy

W Teva, każdy Pracownik objęty jest programem „zarządzania efektywnością i budowy kompetencji”. W związku z tym, dzięki wynikom programu Teva ma szansę oraz podstawy do formułowania i realizacji indywidualnych planów rozwojowych każdego z Pracowników.

Ponadto, pracownicy firmy, którzy osiągają najlepsze rezultaty oraz wyróżniają się na tle innych mają szanse awansu- zawsze to oni, w pierwszej kolejności są brani pod uwagę w ramach wypełniania wakatów. Ta praktyka jest możliwa za sprawą funkcjonującego w Teva systemu ścieżek karier. Co więcej, każda z osób zatrudnionych w firmie ma możliwość podzielenia się swoją opinią dotyczącą funkcjonowania Teva w ramach corocznego badania zaangażowania Pracowników. Jest to globalna inicjatywa, której celem jest m.in. umożliwianie pracownikom wspólnego kształtowania firmy.

Przykładami inicjatyw, jakie zostały wdrożone po przeprowadzeniu badania są np.: program doceniania Pracowników (Pracownicy mają szansę wykazać się w kategoriach: Doskonały Performer, Wyjątkowy Innowator, Przyjazny Lodołamacz). W Teva funkcjonują również inicjatywy poprawiające równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym („Work life balance”), jak również program „InicjaTeva”- który zachęca pracowników firmy do wymyślania i wdrażania projektów mających na celu zapewnienie większej konkurencyjności organizacji oraz jeszcze lepszą pomoc pacjentom.

Projekty CSR realizowane przez firmę:

Prezent naSZPIKowany dobrem

Projekt edukacyjny popularyzujący honorowe oddawanie szpiku osobom chorym na białaczkę.

TEVA Dziecom - Baw się i zdrowiej

Program ma na celu pomoc najmłodszym pacjentom w szybszym powrocie do zdrowia. To właśnie szpitalne, specjalnie zaprojektowane sale dziecięce  mają za zadanie wspierać procesy terapeutyczne i minimalizować stres związany z pobytem w szpitalu