Kompania Piwowarska S.A.

Podstawowe informacje

Nazwa:
Kompania Piwowarska S.A.
Branża:
Spożywcza
Siedziba:
ul. Szwajcarska 11, 61-285 Poznań
Kontakt:
poczta@kp.pl, (61) 667-77-94
Strona WWW:
http://www.kp.pl

Kilka słów o firmie:

Kompania Piwowarska jest największym przedsiębiorstwem piwowarskim w Polsce. Kilkusetletnie doświadczenie w warzeniu piwa, nowoczesne technologie i rygorystyczne przestrzeganie zasad produkcji na światowym poziomie gwarantują najwyższą jakość warzonych w browarach KP piw. Kompania Piwowarska prowadzi także działalność społeczną oraz programy edukacyjne popularyzujące odpowiedzialność i umiar w konsumowaniu alkoholu.

CSR dla Miejsca pracy

Kompania Piwowarska dba o swoich pracowników w sposób kompleksowy. Dlatego – oprócz podstawowego wynagrodzenia – oferuje im szereg świadczeń dodatkowych w ramach funduszu socjalnego, m.in. pakiety sportowe, pożyczki remontowe na preferencyjnych warunkach, atrakcyjne ubezpieczenia czy też bilety do kina i inne wydarzenia kulturalne.

Priorytetem dla firmy jest także niezmiennie bezpieczeństwo pracowników. Z tego powodu KP organizuje dla ich niekonwencjonalne akcje mające przypominać o potrzebie zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Kolejnym ważnym elementem jest zarządzanie różnorodnością w KP. Firma uznaje międzynarodowe standardy pracy i zobowiązuje się szanować prawa człowieka w miejscu pracy, promuje je także w łańcuchu dostaw. Na stanowiskach kierowniczych zatrudnia zarówno mężczyzn i kobiety, przy czym liczba kobiet stale rośnie. O pracę w KP mogą ubiegać się również osoby niepełnosprawne. KP jako jedna z pierwszych 14 firm w Polsce podpisała Kartę Różnorodności.